W kategorii "Skrzynki na alkohol" przechowujemy nasze szczególne propozycje prezentowe, dedykowane prawdziwym koneserom wysokoprocentowych trunków, jak i wszystkim tym, którzy od czasu do czasu lubią uprzyjemnić wolny wieczór lampką dobrego wina lub whisky.

Każda z naszych skrzynek jest modelem wytrzymałym, eleganckim, o wyważonej i ponadczasowej stylistyce. Oferujemy kuferki dostępne w bogatej naturalnej kolorystyce, jak i wykonane z różnych materiałów, co pozwala jeszcze lepiej dopasować każdy egzemplarz do danej okazji oraz Twoich oczekiwań.

Metalowe solidne zapięcia, w które zostały wyposażone wszystkie nasze opakowania, umożliwiają natomiast  bezpieczny i wygodny transport, bez ryzyka uszkodzenia cennej zawartości.

Jeśli chcesz, aby Twoja skrzynka na alkohol wyróżniła się na tle innych, możesz udekorować ją personalizowanym grawerem, który przyozdobi jej wieczko i nada osobistego charakteru. Taki kuferek to idealny i stylowy pomysł na weselne podziękowanie dla rodziców, prezent jubileuszowy lub urodzinowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl